MUUNTO

MUUNTO DO DEKORACJI I PRZECHOWYWANIA 

MUUNTO to elegancki system przechowywania, zaprojektowany i produkowany w Finlandii. Doskonale nadaje się do domu, biura, sklepu – każdej przestrzeni nadaje niepowtarzalny charakter. System składa się z paneli ściennych oraz szerokiej gamy szafek, które można dowolnie łączyć zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Przekonaj się, że jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia! Dzięki systemowi MUUNTO możesz podkreślić piękno dowolnego pomieszczenia, lub zamaskować braki. Potrzebujesz czystego tła, które podkreśli piękno wybranych przedmiotów? Chcesz ukryć kable, sprzęt elektroniczny? Sięgnij po MUUNTO! 


PANELE ŚCIENNE 

System MUUNTO pozwala maksymalnie  i funkcjonalnie zagospodarować dostępną przestrzeń i dopasować  ją do Twoich potrzeb. Panele pozwalają stworzyć idealnie równą powierzchnię zakrywającą  całą ścianę, na której, dzięki prowadnicom, można umieścić j półki, szafki, biurko  czy inne akcesoria według upodobań i potrzeb. Całe okablowanie ukryte jest między panelem a ścianą, a gniazda elektryczne są maskowane przez specjalne małe drzwiczki, za którymi pozostają  w pełni dostępne.  Panele wykonane  są z wysokiej jakości płyt MDF z aluminiowymi prowadnicami zainstalowanymi 20 lub 40 cm od siebie. System MUUNTO można zainstalować własnoręcznie lub skorzystać z pomocy naszych fachowców.  


AKCESORIA 

Oferujemy szeroką kolekcję  akcesoriów i różnorodną gamę kolorystyczną,  które umożliwiają stworzenie unikatowej konfiguracji, dostosowanej do wystroju Twojego domu, lub na odwrót -  będą z nim wyraźnie kontrastować. Wszystkie akcesoria, od uchwytów po szafki, są  funkcjonalne i elegancko zaprojektowane. Szafki, blaty, półki można zawiesić bez użycia jakichkolwiek narzędzi i, co najważniejsze , w każdej chwili możesz zmienić ich konfigurację. Przesuwać je wzdłuż prowadnic, przewieszać niżej lub wyżej, a ukrycie wszystkich zbędnych przedmiotów i urządzeń tworzy wizualną harmonię – ułatwia też sprzątanie… MUUNTO zawsze pozostawia podłogę wolną!  


KOLORY I MATERIAŁY 

Standardowa paleta kolorów oraz materiałów, z których wykonane są panele, półki, szafki oraz akcesoria, jest bardzo szeroka. Oferujemy  jaśniejsze oraz ciemniejsze odcienie. Dostępne są dwie opcje drewnianych fornirów: lakierowany dąb oraz orzech. Materiały oraz kolory standardowej oferty, włącznie z ramkami oraz frontami szafek, można dowolnie łączyć. Możliwe jest również zastosowanie niestandardowych, wybranych przez Państwa, materiałów oraz kolorów. Klamki, zawiasy i prowadnice są wykonane z anodowanego aluminium. Drzwi szafek przeznaczonych na urządzenia Hi-Fi  wykończone są  wysokiej jakości tkaniną, przepuszczającą promienie zdalnego sterowania, dostępną w dwóch kolorach, czarnym i szarym.  


PROJEKTOWANIE I INSTALACJA 

MUUNTO oferuje indywidualne rozwiązania dla wnętrz mieszkalnych i przestrzeni publicznych. System jest zawsze projektowany we współpracy z klientem tak, aby pasował do konkretnego otoczenia i przeznaczenia, łącznie z wyborem kolorów i materiałów. Panele  ścienne można zainstalować własnoręcznie albo powierzyć  to naszym fachowcom. Później wystarczy tylko zawiesić wybrane akcesoria!  

Więcej informacji: 

WHITE AROUND SHOWROOM 

Miła 3, 05-071 Sulejówek 

tel:  +48 794 151 958 

biuro@whitearound.pl 

PROSIMY O UMAWIANIE WIZYTY. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.